•                     
 •                     
 •                     
 •                     

 • Aracınız 

  Trafik sigortası


  Zorunlu trafik sigortası 2918 sayılı karayolları trafik kanunda düzenlenen ve trafiğe çıkan her aracın yaptırmak zorunda olduğu bir sigorta çeşididir. Trafiğe çıkan araçlar değişik kazalara yol açarak can kaybına ve maddi hasara yol açabilirler. Zorunlu trafik sigortası araçların karıştıkları kazalarda karşı tarafa verdikleri zararı aracın kusuru nispetinde ve belirli bir orana kadar karşılamaktadır. Zorunlu trafik sigortası olmayan (veya süresi dolan) araçlar görüldükleri yerde bağlanır ya da ceza kesilir. Her araç sahibi zorunlu trafik sigorta poliçesini yaptırmakla yükümlüdür.

  Kasko

  Kasko sigortası çarpma devrilme, yanma, çalınma gibi zararlar karşısında otomobilinizi güvence altına alıyor. Bunlar dışında grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, sel ve su baskını, deprem, yetkili olmayan kişi ve kişilerce çekme çekilme, anahtar kaybı zararlarının giderilmesi, yeni değer klozu dilerseniz o model aracını yeni değer teminatıyla güvence altına alabilirsiniz. Tam hasar durumunda aracınızı sıfır araçla yenileyebilirsiniz. Poliçeniz ayrıca ferdi kaza koltuk sigortası çarptığınız aracın can ve mal kaybını karşıladığı gibi kazada hukuksal uyuşmazlık oluştuğundan sizin adınıza vekalet ücreti, dava masrafları danışmanlık ücreti, hakem ücreti gibi giderlerinizi poliçedeki yazılı teminatlar dahilin de karşılıyoruz. Ufak hasarlarınız için mini onarım hizmeti veriyoruz.

  Eviniz

  Konut Poliçesi


  Yangın, yıldırım, infilak, hırsızlık, sel su baskını, dahili su basması, fırtına, yer kayması, duman, kara taşıtları, hava taşıtları, deniz taşıtları çarpması, kar ağırlığı, en kaz kaldırma masrafları, grev lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, yangın, mali sorumluluğu, ikamet değişikliği, cam ve ayna kırılması, kira kaybı, deprem, elektronik cihaz, makina kırılması teminatları ile güvence altına alıyoruz. Su saati sıhhi tesisat tamiri, elektrik tesisatı ve tamiri, dış cephe camların değişinimi, çilingir hizmeti, kapsamında poliçe sunmaktayız.

  İş Yeriniz

  İşyerim paket sigortası ile tek poliçe ile tam güvence vermekteyiz. İşyerinizi yangın, yıldırım, infilak, sel su baskını, fırtına, yer kayması, duman, kara, hava, deniz taşıtı çarpmaları, cam kırılması, grev, lokavt, halk hareketleri, kötü niyetli hareketler, terör, yangın, mali sorumluluk, kira kaybı, alternatif iş yeri masrafları, iş durması, enkaz kaldırma, hırsızlık, taşınan para, emniyeti suiistimal, iş veren mali sorumluluk, ferdi kaza teminatları ile iş yerinizi güvence altına alıyoruz.

  Sağlığınız

  Eko sağlığım sigortası ile sağlığınızı düşünürken bütçenizi unutmadık. Bütçenize uygun platin, altın, kristal paketlerle size en güzel ayrıcalıkları sunarak acentemize gelin, bu özel güvenceye sahip olun.

  Siz (Ferdi Kaza)

  Kasten yaralanma ve daimi maluliyet ve sakatlık anında size ne olur ne olmaz sigorta poliçemizle size yakınlarınıza güvence veren bu ürünümüze sahip olmak isterseniz sizi yanımızda görmek istiyoruz.

  DASK (Zorunu Deprem)

  Dask zorunlu deprem sigortası yapmak üzere 587 sayılı zorunlu deprem sigortasına dair kanun hükmünde kararname ile kurulmuş olan deprem hasarlarının karşılanması için amaçlanan uzun vadeli kaynak birikimine küçük primlerinizle katkı sağlamış olacaksınız.

  Hayata Devam Sigortası

  Hayata yeniden başlamak gerektiğinde hazır olun.  Ayda sadece 10 TL prim ödeyerek hayata devam sigortası yaptırın ciddi bir rahatsızlığa yakalanırsanız size dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz 30.000 TL tazminat ödeyelim. Siz hayatınıza kaldığınız yerden devam edin.