•                     
 •                     
 •                     
 •                      • Karataş  akaryakıt olarak PO (OMV Petrol Ofisi A.Ş) ve BP (BP Petrolleri A.Ş) bayilikleriyle akaryakıt hizmeti vermekteyiz.

  1993 yılından bu yana Benzin, Mazot, Madeni Yağ, Gaz, Lpg ürünlerinin satışını yapmaktayız.

  Akaryakıt konusunda BP ve PO bayiliklerimizin yanında, kendi tankerlerimizle Türk Silahlı Kuvvetleri'nin tüm birimlerine, Devlet Kuruluşlarına ve diğer birçok müşterimize akaryakıt servisi yapmakta, kendi istasyon ve depolarımızın yakıt ikmalini karşılamaktayız.     

   

  PETROL OFİSİ

  Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak istasyonlarımızdaki ürün ve hizmet kalitesini sürekli iyileştireceğimizi,
  Müşterilerimizin memnuniyeti açısından kolay erişilebilir, objektif, müşteri bilgilerinin gizliliğine önem verilen bir yönetim sistemi benimseyeceğimizi,
  Şirket prosedürlerine ve faaliyetlerimizle ilgili yasal mevzuat ile standartlara uyacağımızı,
  Müşterilerimize kaliteli ürün / hizmet sağlamak ve hedeflerimize ulaşmak için kaynaklarımızı en etkin biçimde kullanacağımızı,
  Tüm faaliyetlerimizde performansımızı izleyerek daima geliştiriyoruz.

   

  BP

  BP Türkiye’nin ana hedefleri, ürün ve hizmet kalitesini sürekli geliştirmek, ürün çeşitliliğini sağlamak ve bunların neticesinde en üst düzeyde müşteri memnuniyeti yaratarak BP'ye olan bağlılığı artırmaktır. Temel politikamız ise bu hedefleri, "insana ve çevreye zarar vermeden, herhangi bir kazaya neden olmadan” gerçekleştirmektir.

  BP, tüketicilere sunduğu ürün ve hizmetlerin kalitesini artırmak amacıyla yatırımlarına devam etmektedir. BP için bir hayat tarzı olan SEÇ (Sağlık-Emniyet-Çevre) prensipleri kapsamında, istasyonlardaki altyapı koşullarını iyileştirmek, yol emniyetini artırıcı programları uygulamaya devam ederek çalışanlarımıza, bayilerimize ve müşterilerimize emniyetli ve güvenli ortamlar yaratmak, BP'nin önceliğidir. Bunun dışında, şirket nakliyesinin yaygınlaştırılması, BP Taşıtmatik hizmeti veren akaryakıt istasyon ağının genişletilmesi hedeflerimizden birkaçıdır.

  BP, akaryakıtın rafineriden çıkıp araçların deposuna girene kadar geçirdiği tüm aşamalarda büyük bir dikkat ve titizlik göstererek, araçlara en yüksek kalite düzeyiyle ulaştırmayı hedeflemektedir.. Avrupa standartlarında katıklı akaryakıt, Türkiye’ye BP ile 1993 yılında gelmiştir. Türk tüketicisi, bugün daha yeni yaygınlaşmaya başlayan dördüncü nesil katıklı akaryakıtla da BP aracılığıyla tanışmıştır.

  Akaryakıtı, tüketiciye en yüksek kalitede ulaştırabilmek amacıyla, bir dizi uygulamadan oluşan “Akaryakıtta BP Kalite Güvencesi” adlı bir program yürütülmektedir. Bu programa ek olarak Ege, Marmara, Akdeniz ve Orta Anadolu bölgelerindeki BP akaryakıt istasyonlarında “Şirket Nakliyesi” projesi başlatılmıştır. Şirket Nakliyesi projesi kapsamında, akaryakıt nakliye operasyonları BP tarafından yürütülmekte ve elektronik bir sistemle merkezden dağıtım yapılan akaryakıt istasyonları kontrol edilmektedir.